Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz’ın iştirakiyle Bayrampaşa/Titanik Otelde gerçekleşen istişare toplantısında.

Ordu Büyükşehir Belediyesinin bu güne kadar uyguladıkları projeler ile İstanbul’daki Orduların ve Derneklerinin sorunları dinlendi. Toplantıya ORKAÇDER yönetimi olarak katılım sağladık. Dernek yönetimi olarak sayın Başkan Enver Yılmaz’la yaptığımız görüşmede Ordulu Kamu Çalışanları Derneğimizi tanıtarak hedeflerimizi anlatmaya çalıştık. Kendisi çalışmalarımızdan duyduğu memnuniyeti ifade ederek sürekli görüşmemizi ve her türlü desteği vereceğini ifade etmiştir. Destekleri nedeniyle kendilerine teşekkür ediyoruz.
Toplantıya katılan Yönetim Kurulu Üyeleri Yakup ALP, Onur BEKYÜREK, Tuncay YILDIRIM, Nihat ARICAN, Ahmet KOCAKOÇ, Sönmez OKUTAN, YAŞAR CELEP, İsmail ŞENTÜRK, Olkan UZMAN, Adem DÜZGÜN, Nihat KARAMAN, Celal DEMİR, Çetin GÜMÜŞKAYA, Av. Kudret GÖL ve mazeret belirterek gelemeyen tüm arkadaşlarımıza en içten duygularla teşekkür ediyor saygılar sunuyorum. ORKAÇDER Cengiz AYDEMİR

X

Pin It on Pinterest

X